Tagasi
III Tehumardi ralli

1975
12.-14.detsember
Distants 907,5km, lisakatseid (7) 51,1km (sõiduautodele), 48,1km (veoautodele)
Startis 30, lõpetas 14 ekipaaži (sõiduautod)
Startis 48, lõpetas 18 ekipaaži (veoautod)

koht
stardi nr
ekipaaž asutus
kokku
sõiduautod
1
31
Valter Hännikainen - Meinhard Paas Tallinna Taksopargi s/k "Tempo"
1974
2
19
Indrek Lasseron - Ain Pilt EPT EV Kontor
2195
3
7
Harry Sander - Madis Possul ALMAVÜ Jõgeva TSK
2367
4
38
Mati Martin - Heino Alaniit TSK "Sõprus"
2435
5
9
Toivo Rühka - Vello Tuul ETKVL Koondis "Auto"
2566
6
21
Aivo Reinaru - Tõnu Lajal "Autom" Vab. Nõukogu
2793
7
4
Tõnu Mandri - Arvo Rebane ALMAVÜ Viljandi TSK
3205
8
40
Hillar Salumäe - Enn Sarap ATB 10
3256
9
35
Helmut Lusti - Sven Shmidt s/k "Tempo"
3407
10
33
Erik Gabrel - Tiit Pohl s/k "Tempo"
3768
11
27
Viktor Oreškin - Aleksander Ingerainen Tallinna Autobussi Park
4241
12
102
Kuno Kurell - Toomas Sõgel Tallinna Taksopark
5418
13
12
Johan Tõhk - Valdur Lambing "Jõud" Nuia AMK
5750
14
16
Viktor Ditman - Aarne Kell Tallinna Pioneeride ja Koolinoorte Palee
6163
katk.
3
Mart Montvila - Rein Stint ALMAVÜ TSK "Sõprus"
katk.
katk.
5
Ants Targamaa - Vello Kuljus EPT Kohtla-Järve
katk.
katk.
8
Ülo Mattisen - Jaan Metsis VK Eesti Meditsiini Autopark
katk.
katk.
11
Vello Grünberg - Aarne Timusk ALMAVÜ TSK "Sõprus"
katk.
katk.
13
Roland Ilves - Ülo Kallas "Standard"
katk.
katk.
14
Raivo Sareal - Toonart Rääsk Tartu "Autom"
katk.
katk.
20
Tuljo Orrin - Ülo Ennok Tartu ALMAVÜ
katk.
katk.
24
Jaano Kaldoja - Tiit Lutter Tartu "Autom"
katk.
katk.
135
Rein Sarapuu - Mart Eenola Järvakandi ALMAVÜ
katk.
katk.
39
Aivo Aleste - Tiit Sepp Vinni NST
katk.
katk.
17
Jaak Tammeka - Ants Kulgevee Koondis EPT Varust. ja Kompl. EV Kontor
katk.
katk.
32
Mati Merilo - Demetrius Andersen Tartu ATB
katk.
katk.
34
Agu Kütt - Mihkel Mark Tartu Autobussi ja Taksopark
katk.
katk.
101
Hardi Mets - Udo Mets s/k "Tempo"
katk.
katk.
103
Maido Tammaru - Ülo Taim Min. Nõuk. Asjadevalits. Autobaas
katk.
disk.
37
Rein Raun - Rein Laido Tallina Taksopark
disk.
koht
stardi nr
võistlejate nimed
kokku
veoautod
1
45
Arno Maidla - Raivo Kolk koondis Tallinna AV
2219
2
60
Vello Õunpuu - Ivo Vaher ATB 11
2297
3
48
Viktor Ivanov - Kalev Kuljus ATB 19
2298
4
87
Tõnu Kurro - Ants Arro EPT Nuia osakond
2620
5
62
Urmas Viikmäe - Tõnis Mahlapuu PKV Rapla Võrgurajoon
2743
6
55
Ermo Kuusela - Jaan Metssalu ATB 19
2891
7
80
Kaljo Veensalu - Uno Rohtlaan koondis Tallinna AV
2961
8
96
Väino Tuhkanen - Rein Sein EPT Jõgeva
3577
9
95
Erki Tuiken - Paul Aava ATB 10
3686
10
58
Arvo Torim - Rudi Viro Nuia AMK
4242
11
53
Tõnu Ermas - Lembit Loigu kolhoos "Rahva Võit"
4242
12
89
Villu Mättik - Ants Kaer koondis Tallinna AV
4297
13
82
Juhan Uudmäe - Aadu Uudmäe EPT Tamsalu s/k
4325
14
85
Endel Kaharpea - Olev Vaha Tallinna I spets. AB
4506
15
90
Heino Seervald - Ain Saarela EPT Tallinna osakond
4547
16
50
Vello Kurrat - Peeter Künnapar Tori NST
4568
17
79
Gunnar Oone - Märt Kullamaa EPT Põlva
6095
18
91
Jaan Suursu - Tiit Raatma EPT Rakvere
6315
katk.
41
Väino Viksi - Toomas Külaots koondis Tallinna AV
katk.
katk.
42
Ants Elb - Laasi East Tallinna Asf. Bet. Tehas
katk.
katk.
43
Endel Lepik - Raivo Peirumaa Kingissepa ETKVL "Auto"
katk.
katk.
44
Jaan Lepasep - Einar Valliste EPT Tamsalu
katk.
katk.
46
Toivo Soopaju - Tiit Randviir Vabariiklik restaur. val.
katk.
katk.
49
Andres Schmidt - Hans Nemvalts Põlva KEK
katk.
katk.
51
Jüri Aaliste - Jaan Paju TSK "Sõprus"
katk.
katk.
54
Jaanus Samberg - Toomas Ross Harju KEK
katk.
katk.
56
Hillar Ruus -  Jevgeni Kudrjavtsev koondis Tallinna AV
katk.
katk.
59
Peeter Lepp - Lembit Uuk TTTV
katk.
katk.
63
Tõnu Kaljuveer - Voldemar Mugamäe Harju TREV
katk.
katk.
64
Lootus Männason - Vello Leesi Viljandi ATB
katk.
katk.
65
Vello Alaru - Endel Tikerberi ETKVL koondis "Auto"
katk.
katk.
66
Jaak Ojamets - Arvi Tammel Kuremaa ST
katk.
katk.
67
Avo Aria - Taivo Meiker koondis Tallinna AV
katk.
katk.
68
Väino Seemendi - Uno Grünberg ETKVL koondis "Auto"
katk.
katk.
69
Peep Uudeküll - Jaak Adler EPT Tamsalu
katk.
katk.
70
Heino Eres - Jaan Piir ATB 5
katk.
katk.
72
Tõnu Parmo - Vambola Noring Põlva KEK
katk.
katk.
73
Kusta Kantlenbach - Arvi Nemvalts Põlva raj. E.Vilde nim. kolh.
katk.
katk.
74
Ülo Tammeväli - Anu Roots sk. "Dvigatel"
katk.
katk.
75
Kaupo Virk - Aare Ind koondis Tallinna AV
katk.
katk.
77
Voldemar Kändla - Kaljo Ploom EPT Haapsalu
katk.
katk.
78
Toivo Kukk - Elmar Sepp Paide TSK
katk.
katk.
84
Valetin Volkov - Mart Loodsalu Tallinna Merekaubasadam
katk.
katk.
88
Aare Lõhmussaar - Ülo Murrat EPT Elva osakond
katk.
katk.
92
Peeter Valge - Feliks Kaasik ATB 5
katk.
katk.
93
Urmas Kalda - Raivo Rüütel Harju TREV
katk.
katk.
94
Jaan Imatov - Peeter Lähker koondis Tallinna AV
katk.
disk.
61
Mihkel Tõnison - Enn Rääts EPT Tallinna osakond
disk.
võistkondlik (sõiduautod)
1
"Autom"
Indrek Lasseron - Ain Pilt
Aivo Reinaru - Tõnu Lajal
2
s/k "Tempo" II
Erik Gabrel - Tiit Pohl
Helmut Lusti - Sven Shmidt
3
ALMAVÜ Viljandi TSK
Tõnu Mandri - Arvo Rebane
Johan Tõhk - Valdur Lambing
4
s/k "Tempo" I
Valter Hännikainen - Meinhard Paas
Hardi Mets - Udo Mets
5
TSK "Sõprus"
Vello Grünberg - Aarne Timusk
Mati Martin - Heino Alaniit
6
s/k "Tempo" III
Rein Raun - Rein Laido
Kuno Kurell - Toomas Sõgel
katk.
Tartu "Autom"
Raivo Sareal - Toonart Rääsk
Jaano Kaldoja - Tiit Lutter
katk.
Tartu Autobussi- ja Taksopark
Agu Kütt - Mihkel Mark
Mati Merilo - Demetrius Andersen
võistkondlik (veoautod)
1
ATB 19
Viktor Ivanov - Kalev Kuljus
Ermo Kuusela - Jaan Metssalu
2
Tallinna Autoveod II
Arno Maidla - Raivo Kolk
Villu Mättik - Ants Kaer
3
Nuia EPT osakonna AMK
Tõnu Kurro - Ants Arro
Arvo Torim - Rudi Viro
4
ALMAVÜ Saaremaa TSK
Endel Lepik - Raivo Peirumaa
Vello Õunpuu - Ivo Vaher
5
Tallinna Autoveod III
Kaljo Veensalu - Uno Rohtlaan
Jaan Imatov - Peeter Lähker
6
Jõgeva TSK
Jaak Ojamets - Arvi Tammel
Väino Tuhkanen - Rein Sein
7
EPT Talinna osakond
Mihkel Tõnison - Enn Rääts
Heino Seervald - Ain Saarela
katk.
Harju TREV
Voldemar Kändla - Kaljo Ploom
Tõnu Kaljuveer - Voldemar Mugamäe
katk.
EPT Tamsalu
Jaan Lepasep - Einar Valliste
Peep Uudeküll - Jaak Adler
katk.
Põlva KEK
Andres Schmidt - Hans Nemvalts
Tõnu Parmo - Vambola Noring
katk.
Tallinna Autoveod I
Väino Viksi - Toomas Külaots
Kaupo Virk - Aare Ind
katk.
Jõgeva TSK
Heino Eres - Jaan Piit
Peeter Valge - Feliks Kaasik
katk.
Tallinna Autoveod IV
Toivo Soopaju - Tiit Randviir
Hillar Ruus -  Jevgeni Kudrjavtsev
katk.
ETKVL koondis "Auto"
Väino Seemendi - Uno Grünberg
Vello Alaru - Endel Tikerberi

 

Copyright © MTÜ Tehumardi ralli