Tehumardiralli.eu

 
jrk nr.
võitjad toimumisaeg (lingile klikates näed tulemusi)
I
Toonart Rääsk - Urmas Silm 1974 (23.-24.november) rahvaralli (sõiduautod)
II
Hillar Salumäe - Tiit Vähi 1975 (17.-18.mai) rahvaralli (sõiduautod) kuni II järk
III
Valter Hännikainen - Meinhard Paas 1975 (12.-14.detsember) sportralli (sõidu- ja veoautod)
III Arno Maidla - Raivo Kolk 1975 (12.-14.detsember) sportralli (veoautod)
IV
Lembit Leib - Merike Leib 1976 (29.-30.mai) rahvaralli (sõiduautod)
IV
Endel Jets - Arvo Hein 1976 (29.-30.mai) rahvaralli (veoautod)
V
Toonart Rääsk - Raivo Sareal 1976 (19.-21.november) sportralli (sõiduautod)
V
Harry Sirkel - Endel Orav 1976 (19.-21.november) sportralli (veoautod)
VI
Vello Salong - Mati Kriis 1977 (21.-22.mai) sportralli (veoutod)
VII
Vello Õunpuu - Ivo Vaher 1977 (29.-30.oktoober) sportralli (sõiduautod)
Foorum
VII
Tõnu Kaljuveer - Urmas Kalda 1977 (29.-30.oktoober) sportralli (veoautod)
 
VIII
Endel Kabral – Arvo Rebane 1978 (27.-28.mai) sportralli (sõiduautod)
IX
Viktor Ivanov - Jaan Metssalu 1978 (25.-26.november) sportralli (veoautod)
X
Endel Kabral – Arvo Rebane 1979 (02.-03.juuni) sportralli (sõiduautod)
XI
Jaan Metssalu - Aare Klasing 1979 (24.-25.november) sportralli (veoautod)
XII
Hellar Truuts - Urmas Laanmets 1980 (24.-25.mai) sportralli (veoautod)
XIII
Vello Õunpuu - Aarne Timusk 1980 (31.oktoober-02.november) sportralli (sõiduautod)
XIV Vello Õunpuu - Aarne Timusk 1981 (31.oktoober-01.november) sõiduautod
XV
Enn Jõemägi - Tiit Sepp 1982 (29.-30.oktoober) sõiduautod
XVI
Aavo Pikkuus-Lehar Linno 1983 (28.-29.oktoober) sõiduautod
XVII
Ilmar Raissar - Rein Talvar 1984 (02.-03.november) sõiduautod
XVIII
Enn Jõemägi - Tiit Sepp 1985 (01.-02.november) sõiduautod
XVIII
Enn Õunpuu - Matti Hoppenstiel 1985 (01.-02.november) II liiga
XIX
Rain Aava - Erbert Kalaus 1986 (14.-15.november) sõiduautod
XIX Villu Mättik - Riho Sepp 1986 (14.-15.november) II liiga
  XX Joel Tammeka - Ants Kulgevee 1987 (13.-14.november) sõiduautod
  XX Andres Pästlane - Toomas Sildmäe 1987 (13.-14.november) II liiga
  XXI Joel Tammeka - Ants Kulgevee 1988 (11.-12.november) sõiduautod
  XXI Lembit Kapaun - Valjo Tappo 1988 (11.-12.november) II liiga
  XXII Raul Viik - Toomas Valter 1989 (10.-11.november) sõiduautod
  XXII Jaan Imatov - Arvo Maslenikov 1989 (10.-11.november) II liiga
  XXIII Ilmar Raissar - Rein Talvar 1990 (09.-10.november) sõiduautod
  XXIII Vambola Rand - Ivo Vaher 1990 (09.-10.november) Saaremaa MV
  XXIV Ivar Raidam - Margus Karjane 1991 (08.-09.november) sõiduautod
  XXV Ivar Raidam - Margus Karjane 1992 (06.-07.november) sõiduautod
  XXV Joel Tammeka - Ants Kulgevee 1992 (06.-07.november) veteranid
  XXVI Eija Jurvanen - Tomi Tuominen 1993 (05.-06.november) I Saaremaa ralli
  XXVII Ivar Raidam - Margus Karjane 1994 (04.-05.november) II Saaremaa ralli
  XXVIII Sebastian Lindholm - Pertti Lahtinen 1995 (03.-04.november) III Saaremaa ralli